INFORMACJE

2020-07-03

Szanowni Rodzice!!!

Dziś w naszej szkole odbyło się zebranie dotyczące powołania w naszej placówce klas integracyjnych. Dziękuję Wszystkim rodzicom i nauczycielom obecnym na spotkaniu.Cięszę się bardzo, że Wszyscy obecni pozytywnie zaopiniowali ten wniosek. Na prośbę rodziców i moją by dopełnić formalności zapraszamy na spotkanie 10.07 o godzinie 14. Fakt zaistnienia klas integracyjnych jest ściśle związany z istnieniem naszej szkoły, jej rozwojem i pozyskaniem funduszy. Mamy pozytywne nastawienie organu prowadzącego, który nas wspiera. Zapraszam do lektury na temat klas integracyjnych; Czym są?, Jak funkcjonują?


Zapraszam na spotkanie


www.sp17.plocman.pl/index.php/klasy-integracyjne/773-czym-jest-klasa-integracyjna
www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/13586
www.blogojciec.pl/dzieci/czy-warto-poslac-dziecko-do-klasy-integracyjnej
www.nn.pl/blog/posts/2020/klasa-integracyjna-wady-i-zalety.htmlPozdrawiam serdecznie
Beata Lejmanowicz
Kochani udostępniajcie

2020-05-25

Konsultacje w szkole - wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół


Uczniu,


• Nie umawiaj się na konsultacje, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie, lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.


• Jeżeli umówiłeś się na konsultacje, a nie możesz przyjść, zgłoś ten fakt odpowiednio wcześniej – nauczyciel będzie mógł zaprosić w zastępstwie innego ucznia.


• Zabieraj do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.


• W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.


• Przed wejściem do szkoły obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji, natychmiast umyj ręce.


• Z szatni korzystaj według zasad ustalonych przez dyrektora szkoły.


• Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.


• Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Stosownie zwracaj uwagę innym w tym zakresie.


• Unikaj większych skupisk uczniów, zachowuj dystans przebywając na korytarzu, w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych oraz na terenie szkoły.

 

2020-05-25

Szanowni Rodzice!!
Drodzy Uczniowie!!

W tym tygodniu w naszej szkole ruszają konsultacje dla klas VIII - CZWARTEK I W PIĄTEK


Konsultacje nie są obowiązkowe.

Dla pozostałych klas według harmonogramu:

Od 01czerwca, godz.8.00 do 12.00

Poniedziałek - klasy I i II
Wtoreki- klasa III i VIII wraz z doradztwem zawodowym
Środa - klasa V i VI
Czwartek- klasa VII
Piątek - klasa VIII


BARDZO PROSIMY O ZGŁASZANIE CHĘTNYCH DROGĄ TELEFONICZNĄ LUB e-mailowo do wychowawców. Prosimy rodziców o podpisanie dokumentów-procedury bezpieczeństwa. Dowozy we własnym zakresie.

Dzień I czerwca ogłaszam dniem wolnym od zdalnego nauczania.


Pozdrawiam Beata Lejmanowicz

2020-05-15

Szanowni Rodzice!
Drodzy uczniowie ;-)


Wczoraj został przekazany sprzęt dla naszej szkoły. Bardzo dziękujemy panu wójtowi Kazimierzowi Kwiatkowskiemu oraz Pani kierownik Sylwii Lewandowskiej. Wspólnie z wychowawcami wytypujemy rodziny najbardziej potrzebujące. Wiemy, że nasza Gmina Gardeja dalej stara się pozyskać fundusze - trzymamy kciuki.
Pamiętajcie Państwo - SPRZĘT jest na zasadzie umowy użyczenia do końca czerwca.

 

dokumentacja:

plik word

plik open office

plik pdf


Pozdrawiam serdecznie
Beata Lejmanowicz

2020-05-13

Witam serdecznie
Dobra wiadomość - prawie wszyscy uczniowie zalogowani i dodani do zajęć. Czekamy na tych co ciut zaspali ;-). Mam nadzieję, że praca na platformie sprawia Wam kochani uczniowie przyjemność. Wspieramy się wzajemnie.

Jeżeli występują przejściowe problemy zapraszamy - służymy pomocą. Na telefony i smartfony jest gotowa aplikacja do pobrania. Dobra rada od Pani Dor Ka - jeżeli nie działa należy usunąć i pobrać jeszcze raz. Dziękujemy za podpowiedź.


Pozdrawiam Wszystkich. Życzymy dużo zdrówka.

 

2020-05-11

Dzień dobry
Uczymy się Wszyscy i wdrażamy. Bardzo proszę się nie denerwować. Dziś skupiamy się głównie na tym by wszystko zsynchronizować. Dajemy sobie dwa dni na sprawy organizacyjne. Nauczyciele zostali poproszeni o minimalną ilość dodawanych treści i wydłużony czas zadawanych prac domowych. NAJWAŻNIEJSZE!!! Wszyscy muszą się poprawnie zalogować- zmienić hasło i je zapamiętać. Jeżeli ktoś z Państwa ma problemy zapraszamy do szkoły. Są obecni niektórzy wychowawcy. Byli już pierwsi rodzice


Pozdrawiamy

Dyrektor Szkoły
Beata Lejmanowicz

Kochając marzy się o przyszłości - Stefan Żeromski
 
PROCEDURY POSTĘPOWANIA Z COVID-19 | 2020-09-01

 

  1. PROCEDURY - PDF
1
Grudzień 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
580195
Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Trumiejach
Copyright © 2010