Szanowni Rodzice!!!

   Dziś w naszej szkole odbyło się zebranie dotyczące powołania w naszej placówce klas integracyjnych. Dziękuję Wszystkim rodzicom i nauczycielom obecnym na spotkaniu. Cięszę się bardzo, że Wszyscy obecni pozytywnie zaopiniowali ten wniosek. Na prośbę rodziców i moją by dopełnić formalności zapraszamy na spotkanie 10.07 o godzinie 14. Fakt zaistnienia klas integracyjnych jest ściśle związany z istnieniem naszej szkoły, jej rozwojem i pozyskaniem funduszy. Mamy pozytywne nastawienie organu prowadzącego, który nas wspiera. Zapraszam do lektury na temat klas integracyjnych. Czym są?, Jak funkcjonują?

Zapraszam na spotkanie
Kochając marzy się o przyszłości - Stefan Żeromski
 

2015-11-07

 

Marcin Bollin - absolwent z roku 2003-2004

 

   W latach 2004-2007 uczęszczałem do gimnazjum w Wandowie, które ukończyłem z wyróżnieniem. Następnie zdecydowałem się na profil matematyka-geografia-informatyka w II LO w Kwidzynie, tam również udało mi się uzyskać wyróżnienie.

   Podczas okresu w liceum zostałem laureatem kilku konkursów matematycznych i fizycznych, również wygrałem w konkursie matematycznym indeks na Politechnikę Gdańską.

   Po liceum i zdanej maturze dostałem się na wydział mechaniczny Politechniki Gdańskiej na kierunek Inżynieria Mechaniczno-Medyczna. Kierunek ten prowadzony jest przez Politechnikę i Gdański Uniwersytet Medyczny.

   Wiedza mechaniczna została poszerzona o wiedzę medyczną poprzez zajęcia prowadzone również na Gumedzie (GUMed Gdański Uniwersytet Medyczny).

   Zdobyłem tytuł inżyniera mechanika o specjalności konstrukcja, eksploatacja i diagnostyka. Następnie rozpocząłem studia II stopnia z Mechaniki i Budowy Maszyn również na Politechnice Gdańskiej. Obrona mnie czeka 24. listopada b. r.

   Na studiach zdobyłem wiedzę z zakresu projektowania elementów mechanicznych jak i medycznych. Poszerzyłem swoją wiedzę z grafiki inżynierskiej i programów komputerowych do projektowania przestrzennego typu SolidWorks, Inventor, AutoCAD. Ponadto zrobiłem kurs na poziomie zaawansowanym z programu AutoCAD.

   W trakcie ostatniego semestru studiów magisterskich pracowałem w firmie konstruującej węzły ciepłownicze na stanowisku support3D w firmie Danfoss.

 

    Obecnie od dwóch miesięcy pracuję jako konstruktor maszyn i urządzeń mechanicznych w firmie Nowa Tepro. Projekty wykonuje w programie NX Siemens. Współpracujemy z niemiecką firma i konstruujemy stacje dla np. Audi, Volvo, Ford.

 

wróć do listy absolwentów

 

Lipiec 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
489687
Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Trumiejach
Copyright © 2010