Szanowni Rodzice!!!

   Dziś w naszej szkole odbyło się zebranie dotyczące powołania w naszej placówce klas integracyjnych. Dziękuję Wszystkim rodzicom i nauczycielom obecnym na spotkaniu. Cięszę się bardzo, że Wszyscy obecni pozytywnie zaopiniowali ten wniosek. Na prośbę rodziców i moją by dopełnić formalności zapraszamy na spotkanie 10.07 o godzinie 14. Fakt zaistnienia klas integracyjnych jest ściśle związany z istnieniem naszej szkoły, jej rozwojem i pozyskaniem funduszy. Mamy pozytywne nastawienie organu prowadzącego, który nas wspiera. Zapraszam do lektury na temat klas integracyjnych. Czym są?, Jak funkcjonują?

Zapraszam na spotkanie
Kochając marzy się o przyszłości - Stefan Żeromski
 

Drodzy Uczniowie.

W zakładkach pod załączonymi linkami znajdziecie karty z ćwiczeniami. Codziennie wykonujcie gimnastykę buzi i języka, ćwiczenia fonacyjne i oddechowe. Wiecie, jakie głoski ćwiczyliśmy na zajęciach, dlatego wybierzcie odpowiednie karty pracy: albo z głoską [sz] albo z głoską [r]. Karty, w których trzeba coś uzupełnić, przykleić, narysować, połączyć - wydrukujcie. Codziennie przez tydzień powtarzajcie wyrazy z kart pracy. We wtorek za tydzień zamieszczę nowe ćwiczenia i nowe karty. Życzę Wam zdrowia i wytrwałości w ćwiczeniu ładnego mówienia. 

Szanowni Rodzice.

Postarajcie się, proszę, zagospodarować określoną ilość czasu, który poświęcicie wraz  z dzieckiem na ćwiczenia. Ćwiczcie razem z nim. Robienie głupich minek przed lustrem, nie tylko pomoże ćwiczyć buzię i język ale wzmocni Wasze więzi. Lepiej ćwiczyć trochę krócej (po 10-15 minut) ale kilka razy dziennie (3, 4 razy) niż raz w tygodniu długo. Wówczas ćwiczenia nie będą tak nużące. Karty pracy, na których dzieci będą uzupełniać zadania należy przechowywać w teczce. Mam nadzieję, że i Wy i Wasze dzieci osiągnięcie sukces. A na jaką miarę, przekonamy się, kiedy spotkamy się na żywo. Pozdrawiam serdecznie. Życzę zdrowia a także wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do sukcesu.

Lipiec 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
489669
Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Trumiejach
Copyright © 2010