Szanowni Rodzice!!!

   Dziś w naszej szkole odbyło się zebranie dotyczące powołania w naszej placówce klas integracyjnych. Dziękuję Wszystkim rodzicom i nauczycielom obecnym na spotkaniu. Cięszę się bardzo, że Wszyscy obecni pozytywnie zaopiniowali ten wniosek. Na prośbę rodziców i moją by dopełnić formalności zapraszamy na spotkanie 10.07 o godzinie 14. Fakt zaistnienia klas integracyjnych jest ściśle związany z istnieniem naszej szkoły, jej rozwojem i pozyskaniem funduszy. Mamy pozytywne nastawienie organu prowadzącego, który nas wspiera. Zapraszam do lektury na temat klas integracyjnych. Czym są?, Jak funkcjonują?

Zapraszam na spotkanie
Kochając marzy się o przyszłości - Stefan Żeromski
 

Kochani uczniowie zdalna praca nie jest łatwa ani dla Was ani dla mnie. Proszę więc przestrzegajcie terminów przesyłania prac, obiecuję że na każdego maila odpowiem i podam uwagi i ocenę. Ale dla usprawnienia kilka zasad:

 

1.  Zadania będą umieszczane w zakładkach klas w godzinach i dniach kiedy mamy w planie swoje lekcje

2. Na zadania czekam i odpowiadam codziennie do godziny 15.00 (nie później) 

3. Proszę oglądajcie w poniedziałki programy plastyczne w TVP zgodnie z podanym planem i odpowiadajcie mailowo na zadane pytania najpóźniej do czwartku, to potwierdzenie waszej aktywności w plastyce i ciekawe urozmaicenie zajęć

4. Po upływie terminu przysyłania zadanych prac wpisuję brak jako ocenę niedostateczną, przysłana po terminie praca, jest oceniona jako poprawa brakującego zadania. 

5. Przesyłając maile z zadaniami koniecznie wpisujcie w miejscu TEMAT swoje imię ,nazwisko i klasę ( nie plastyka, nie zadanie,nie stroik,nie Tomek) to ułatwia segregowanie maili do oceny, w przeciwnym razie mogę źle rozpoznać autora i nie ocenić kogoś bo nie odgadnę czyj to mail, a po co nam niepotrzebne nieporozumienia.

Życzę wszystkim przyjemności z twórczej pracy  

wszystkie zdania w przesyłajcie na maila tomaszewska-zadania@wp.pl 

Lipiec 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
489697
Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Trumiejach
Copyright © 2010